fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево со локална облачност и засилен ветер

Актуелно

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево со локална облачност и засилен ветер

Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, повремено засилен северен ветер. УВ-индексот ќе изнесува 7.

Температурата ќе се движи од 18 до 28 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, повремено засилен северен ветер.

Температурата ќе достигне до 24 степени.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.