fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Загина жена на патот Штип-Велес

Маркетинг

Актуелно

Загина жена на патот Штип-Велес

Тешка сообраќајна несреќа се случи синоќа на магистралниот пат Штип-Велес, во која една жена го загуби животот.

Според првичните информации од полицијата несреќата се случила кај селото Сарамзалино, кога автомобилот во која се превезувала жртвата се превртел.

Секторот за внатрешни работи Штип повеќе детали за несреќата најави во текот на денот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.