Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Базен во кој се чувствувате како да лебдите во воздух

Магазин

Базен во кој се чувствувате како да лебдите во воздух

Веднаш да кажеме дека ова не е место за оние кои се плашат од височина.

Базенот со застаклено дно на покривот од еден скап станбен блок во Хјустон дури и на фотографијата предизвикува вртоглавица.

Базенот, чиј еден дел е направен од дебел плексиглас, низ кој можете да ги гледате минувачите долу под зградата, се наоѓа на 42. кат и е познат  како „Скај пул“ (базен на небото).

Пристап до базенот имаат само станарите на зградата, а тоа можете и Вие да станете доколку изнајмите гарсониера за 1.800 долари месечно или пентхаус за импресивните 19.000 долари месечно.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.