Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бремената Ријана на насловната на магазинот „Вог“

Магазин

Бремената Ријана на насловната на магазинот „Вог“

Популарната музичка ѕвезда Ријана позираше за насловната страница на американскиот „Вог“. Во преден план е нејзиниот труднички стомак, а на фотографиите речиси и да нема облека.

Ријана е новата ѕвезда на американското издание на магазинот „Вог“. На насловната страница, која фановите веднаш ја нарекоа иконична, пејачката е прикажана во црвена, речиси проѕирна комбинација со потпетици во иста боја.

На фотографиите внатре во магазинот Ријана позира во различни изданија. На секоја фотографија во преден план е нејзиниот труднички стомак.

Во интервјуто за мајското издание на култниот магазин , Ријана зборува за модниот свет, за романсата со нејзиниот партнер, раперот Асап Роки, за тоа какво е нејзиното лично искуство во бременоста.

-Моето тело моментално прави неверојатни работи и нема да се срамам од тоа. Овој пат треба да биде прослава. Затоа што зошто би ја криела бременоста? – праша Ријана во интервјуто, одговарајќи на коментарите на омраза од социјалните мрежи, кои навистина беа доволни.

Таа зборуваше и за Асап Роки, раперот со кој чека бебе.

-Го немаме тоа – мојата кариера, твојата кариера. Само ние двајца живееме заедно. Чувствувам дека можам да направам се во животот со него покрај мене – изјави пејачката.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.