Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Девојка во бикини на улица „Македонија“ си ја одбра дестинацијата за ова лето

Занимливости

ФОТОГАЛЕРИЈА: Девојка во бикини на улица „Македонија“ си ја одбра дестинацијата за ова лето

Ако мислевте дека во месец aприл е сè уште рано да се одбере летната дестинација каде што може да се патува, тогаш оваа девојка го докажува спротивното.

Во бикини, летна атмосфера и планови за патување, оваа дама си ја одбра омилената дестинација каде што ќе патува ова лето.

Сите граѓани ќе можат да си го одберат местото каде што ќе може да патуваат, летуваат и уживаат во следниот период. Вистинските одлуки и решенија се прават кога имате избор, а голем избор овој пат има на Саемот за туризам кој нуди повеќе од атрактивни, ексклузивни и интересни места кои вреди да се посетат и видат.

IMG_3862

Саемот за туризам оваа година се одржува од 7-ми до 9-ти мај на Скопски саем. Меѓународниот саем за туризам “Скопје травел маркет” со својот изложбен дел, пратечките актуелни стручни програми, како и забавни содржини за публиката е важен маркетиншки настан за презентација и промоција на актуелните туристички дестинации и услуги.

IMG_3874

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.