fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фотошоп грешка на „Венити феир“ која го обиколи светот (ФОТО)

Маркетинг

Занимливости

Фотошоп грешка на „Венити феир“ која го обиколи светот (ФОТО)

Магазинот „Vanity Fair”, кој важи за едно од најпрестижните светски списанија, направи голема фотошоп грешка на нивната последна насловна страница.

Имено, на фотосесијата на која присуствувале познати холивудски ѕвезди меѓу кои Том Хенкс, Никол Кидман, Роберт Де Ниро, Опра Винфри и Рис Витерспун, е направена голема грешка на екстремитите на дел од ѕвездите.

Опра и Рис се пошегуваа на твитер за своите „екстра” екстремитети.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.