Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Специјална понуда за вљубените на хотел во Париз

Маркетинг

Занимливости

Специјална понуда за вљубените на хотел во Париз

Хотелот „Мандарин Ориентал“’ во Париз во соработка со модниот дизајнер Кристијан Лубутин, нуди посебен пакет „за безнадежните романтичари“.

Имено, по повод претстојниот „месец на љубовта“, хотелот нуди пакет „Париски Валентајн“ што вклучува маникир во собата, облекување во бутикот „Кристијан Лубутин Парис Бјути“, како и подарок од три Лубутин производ – маскара, лак за нокти и масло за усни.

За време на маникирот, гостите ќе може да уживаат во шампањското „Луј Редерер“ и во неколку видови чоколада.

Сето тоа чини 1.245 евра за една ноќ. Понудата важи во текот на цел февруари.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.