fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кејт Мидлтон, наводно, повторно е бремена?

Занимливости

Кејт Мидлтон, наводно, повторно е бремена?

Иако од Бакингамската палата се уште не ја коментираа веста дека принцот Џорџ (2) и седуммесечната принцеза Шарлот ќе добијат браќа, британските медиуми пишуваат дека војвотката Кејт Мидлтон (34) е повторно бремена.

Принцот Вилијам (33) наводно се шокирал кога Кејт му соопштила дека чека близнаци.

– На почетокот не можеа да зборуваат, па истовремено се смееја и плачеа, изјави пријател на кралската двојка.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.