Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кога си еден од најбогатите рапери се е можно: Дрејк изнајми цел стадион за романтична вечера

Магазин

Кога си еден од најбогатите рапери се е можно: Дрејк изнајми цел стадион за романтична вечера

Кога си еден од најбогатите рапери се е можно: Дрејк изнајми цел стадион за романтична вечера

Дури и стадион за бејзбол може да биде интимно место. Тоа пред неколку дена го докажа раперот Дрејк (39) кој имал романтична вечера со својата партнерка Јохана Леиа на стадионот на Лос Анџелес Доџерс.

Оваа вест ја пренесе репортер на локалната  телевизија ABC7 Крис Кристи.

-Случајно прелетав над овој пар кој уживаше во романтична вечера на празниот стадион на Доџерс. – напиша репортерот на Твитер.

 

 

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.