Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Поради страшните коментари на социјалните мрежи, принцот Џорџ нема да биде прикажуван во јавност

Магазин

Поради страшните коментари на социјалните мрежи, принцот Џорџ нема да биде прикажуван во јавност

Поради страшните коментари на социјалните мрежи, принцот Џорџ нема да биде прикажуван во јавност

Принцот Џорџ претходната недела се појави на финалето на Европското првенство каде навиваше за Англија со своите родители. Поголемиот дел од јавноста беше воодушевена од неговото појавување, но мал дел имаа и страшни коментари за седумгодишниот принц.

Некои интернет тролови го критикувале принцот за облеката, а други имале замерки за однесувањето.

Роберт Џобсон, експерт за кралското семејство, верува дека палатата привремено ќе го отстрани малиот принц од јавноста поради „троловите“ кои го исмеваат, со цел да го заштити oд критиките и навредите.

За неколку дена се наближува и неговиот 8ми роденден, па се шпекулира дека палатата оваа година нема да објави роденденска фотографија.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.