Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кралското семејство сепак ја продолжи традицијата: Објавена фотографија по повод роденденот на принцот Џорџ

Магазин

Кралското семејство сепак ја продолжи традицијата: Објавена фотографија по повод роденденот на принцот Џорџ

Кралското семејство сепак ја продолжи традицијата: Објавена фотографија по повод роденденот на принцот Џорџ

Војводата и војвотката од Кембриџ на службениот Инстаграм профил објавија фотографија од принцот Џорџ по повод неговиот осми роденден.

Принцот Џорџ на фотографијата е потпрен на автомобил марка Landrover Defender, кој е сличен со оној на неговиот покоен пра-дедо, Војводата од Единбург.

Фотографијата била направена од страна на Кејт во нивниот дом во Норфолк.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Инаку, Вилијам и Кејт се двоумеле дали да објават фотографија од малиот принц поради несоодветните коментари што следеа по финалниот натпревар од Еуро 2020.

Фотографијата за неколку часа собра повеќе од милион лајкови, а многумина рекле дека Џорџ многу наликува на неговиот татко, принцот Вилијам.

 

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.