Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џенифер Анистон прекинала контакти со пријатели поради различни ставови за вакцините

Магазин

Џенифер Анистон прекинала контакти со пријатели поради различни ставови за вакцините

Џенифер Анистон прекинала контакти со пријатели поради различни ставови за вакцините

Џенифер Анистон во ново интервју за магазинот „InStyle“, признава дека ги прекинала односите со неколку луѓе од нејзиното опкружување поради нивниот став околу вакцините.

„Само што исклучив неколку луѓе од мојата неделна рутина, луѓе кои одбиваат да се вакцинираат или не кажуваат дали се вакцинирале или не – изјавила Џенифер.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Сè уште има голем број луѓе кои се против вакцина или едноставно не ги слушаат фактите. Навистина е срамота – додала таа.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Од почетокот на пандемијата, актерката се залагаше да се почитуваат сите мерки, како што се носењето маски и одржување социјална дистанца.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.