fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Машки парфеми кои жените ги обожаваат

Маркетинг

Магазин

Машки парфеми кои жените ги обожаваат

Мажите понекогаш не обрнуваат внимание на квалитетот на парфемот или колонската вода пред да излезат на состанок со девојка.

Па затоа, порталот „Лукслајф“ направи листа од 15 парфеми на кои жените ретко одолеваат…

Листата ја сочинуваат:

15. Коуд, на Џорџо Армани,

14. Гучи Гилти,

13. Наутика Војаж (за мажи),

12. Валентино Уомо Интенсе,

11. Азаро Вантед (за мажи),

10. Крид Авентус,

9. Аква ди Џио, на Џорџо Армани,

8. Гес Седактив Хоум Блу,

7. Спајсбомб (за мажи), на Виктор енд Ролф,

6. Жан Пол Готје Тоалет спреј,

5. Ле хом Ултим, на Ив Сен Лоран,

4. Мен Интенс, на Џими Чу,

3. Суваж (за мажи), на Кристијан Диор,

2. 1 Милион, на Пако Рабане, и

1. Версаче Ерос.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.