Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МЕЛАНИЈА ВООДУШЕВИ: Погледнете го првиот танц на претседателот Доналд со првата дама на САД (ВИДЕО)

Магазин

МЕЛАНИЈА ВООДУШЕВИ: Погледнете го првиот танц на претседателот Доналд со првата дама на САД (ВИДЕО)

Сите очи вчеравечер беа вперени кон Белата куќа каде се случи инаугурацијата на 45. претседател на САД, Доналд Трамп, а потоа и свечениот инаугурациски бал и првиот танц на Доналд и Меланија Трамп кој помина и подобро од очекуваното.

Трамп ги поздрави гостите до зборовите „Сега почнува забавата“ додека Меланија не ја тргаше широката насмевка од нејзиното лице.

Првата дама на САД, Меланија Трамп одбра млад и делумно непознат дизајнер кој порано работел за модната куќа Каролина Херера да го создаде нејзиниот неверојатно елегантен бел фустан со совршени додатоци кој и прилегаше подобро од што и да е.

Ќерката на Трамп, Иванка Трамп, носеше креација на Каролина Херера и ги собра воздишките од присутните.

Новиот американски претседател Доналд Трамп и првата дама Меланија Трамп денот на инаугурацијата го прославија со голем бал на кој честа да го отворат секако им припадна ним.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.