Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Моника Белучи гордо позираше со својата наследничка за насловната на Вог

Магазин

Моника Белучи гордо позираше со својата наследничка за насловната на Вог

Моника Белучи гордо позираше со својата наследничка за насловната на Вог

Иконата на модата и сексипилот, заблеска на новата насловна на магазинот Вог, а овој пат гордо ја покажа и својата ќерка.

Италијанската глумица Моника Белучи (56) позираше за јулското издание на модното списание Вог во друштво на својата ќерка Дева (16) и јавноста е воодушевена од сличноста помеѓу мајката и ќерката.

Ист фустан, иста фризура, ист поглед. Моника Белучи има достојна замена во ќерката Дева.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Фотографиите од снимањето потврдуваат дека Дева има сериозни намери да навлезе во светот на манекенството, и во неколкуте комбинации кои ги носела одлично се покажала.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

 

 

 

 

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.