Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Соништата навистина се остваруваат“: Гвен и Блејк објавија фотографии од својата венчавка

Магазин

„Соништата навистина се остваруваат“: Гвен и Блејк објавија фотографии од својата венчавка

„Соништата навистина се остваруваат“: Гвен и Блејк објавија фотографии од својата венчавка

На интимна церемонија на ранч во Оклахома, на 3 јули познатата музичка двојка Гвен Стефани и Блејк Шелтон го изговорија судбоноснотo „Да“ .

Гвен Стефани објави галерија од свадбени фотографии на Инстаграм со наслов „Соништата навистина се остваруваат!“.

51-годишната пејачка одбра да носи венчаница во две варијанти, креација на дизајнерката Вера Ванг, која ја искомбинира со бели чизми.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

На интимната прослава присуствувале околу 40 гости, а водителот на „The Voice“, Карсон Дејли служел како водач на церемонијата пренесува „Today“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

На велот биле рачно извезани имињата на Гвен и Блејк заедно со имињата на нејзините деца – Кингстон, Зума и Аполо.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.