Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Mr. Talisman конечно пристигна и во Македонија

Занимливости

Mr. Talisman конечно пристигна и во Македонија

Од неодамна и кај нас започна со советување од познати психолози, социолози, толкувачи на сонови, астролози и тарот мајстори кои својата услуга ја даваат преку телефонскиот број 0590 6 0590 секој ден, 24/7.

Конечно ние во Македонија почнавме да се отвораме и слободно да разговараме за сето она што не измачува, не загрижува и не прави да се чуствуваме несреќни.

Но, секако дека некој треба да ни подаде рака, да не поведе, да не насочи и да ни помогне да се ослободиме од сето она што не враќа наназад и што не влече надолу.

Отворете го умот. Заронете во себе, во својата душа и во својата подсвест, слободно и дискретно, разговарајте со психолозите и социолозите за сите ваши тајни, потиснати стравови, размислувања и дилеми, за вашето внатрешно незадоволство, за вашата осаменост, за вашите скриени илузии.

За љубовните и брачните проблеми, семејното насилство, за пороците, дрогата, алкохолизмот, за сето она кое не ви дозволува да го најдете духовниот мир и спокој и ве унесреќува.

Откријте кој е вашиот енергетски код и каде животот ќе ве одведе. Сонувате ли? Ви се повторуваат ли соновите? Се будите исполнети или исплашени? Тајната ќе ви ја открие Филев Ѓорѓи.

Што кажува вашиот астролошки знак, што ви претскажуваат ѕвездите во овој период, што треба да направите и во кој правец да се придвижите, што е добро да направите и што не смеете да направите? Астролозите од Талисман ќе ви одговорат на сето тоа.
Сакате ли да го промените вашиот живот на подобро? Подготвени ли сте да ги решите проблемите што ве измачуваат?

Ние сме тука само за вас, заедно ќе го направиме тоа. Побарајте не одма, не колебајте се, на Фејсбук: @talisman.mk  или на www.talisman.mk

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.