Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најновото продолжение на „Педесет нијанси сиво“ во повеќе милиони примероци

Ви препорачуваме

Најновото продолжение на „Педесет нијанси сиво“ во повеќе милиони примероци

Најновото продолжение на книгата Педесет нијанси сиво на писателката Е.Л. Џејмс за само четири дена е продадено во повеќе од милион и 100 илјади примероци.

Продолжението под името Gray, е прераскажано од нејзиниот главен машки протагонист, богаташот Кристијан Греј и ќе се печати во уште милион примероци.

Трилогијата Педесет нијанси продадена е во повеќе од 125 милиони примероци.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.