Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Познатата јутјуберка за една фотографија заработила повеќе од милион долари за само 48 часа!

Низ објективот

Познатата јутјуберка за една фотографија заработила повеќе од милион долари за само 48 часа!

Познатата јутјуберка за една фотографија заработила повеќе од милион долари за само 48 часа!

Новиот лесен за заработка е интернет сервисот OnlyFans, па така и јутјуберката Корина Копф во првите 48 часа од користење на овој сервис успеала да заработи, верувале или не, милион долари.

Копф која има повеќе од 5,8 милиони следбеници на својот инстаграм профил, на својот колега Дејвид Добрик изјавила дека за своите голи фотографии заработила повеќе од милион долари за 48 часа.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

„Потоа се коцкав за да прославам и освоив уште 30.000 доалри“, додаде таа. Таа исто така рече дека обожавателите и оставаат бакшиш од 100 долари. Иако не сакала да му каже на Добрик колку може да заработи за еден месец, на Твитер се пофалила дека заработила 165 илјади долари за една фотографија од нејзините гради.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.