Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ирина Шајк топлес во новата кампања на „Џими Чу“ (ФОТО)

Низ објективот

Ирина Шајк топлес во новата кампања на „Џими Чу“ (ФОТО)

Ирина Шајк топлес во новата кампања на „Џими Чу“ (ФОТО)

Таа со причина ја носи титулата за најубава и најсексипилна жена на денешницата.

35-годишната Ирина Шајк повторно им подари сексипилни фотографии на фановите, позирајќи топлес на едно модно снимање.

Атрактивниот руски модел на својот инстаграм профил објави реклама за брендот за луксузни чевли Џими Чу на која од облека има, веќе погодувате, само чевли.

Шајк, на фотографијата која собра стотици илјади лајкови за само неколку часа, позира скоро гола на плажа само во ситна жолта танга и сандали со високи потпетици и со рацете ги покрива голите гради.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.