Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Роналдо ужива со семејството на јахта на Мајорка (ФОТО)

Низ објективот

Роналдо ужива со семејството на јахта на Мајорка (ФОТО)

Роналдо ужива со семејството на јахта на Мајорка (ФОТО)

Со елиминацијата на Португалија од Европското првенство, Роналдо ги заврши своите фудбалски обврски за ова лето и се одлучи слободното време да го помине со семејството на јахта.

36-годишниот фудбалер и неговата 27-годишна девојка Џорџина споделија фотографии од уживањето на луксузна јахта со четирите деца –  Кристијано Џуниор, близнаците Ева и Матео и најмалата ќерка Алана Мартина.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

 

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.