Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК: „Најк“ му подари патики со македонското знаме на Енис Барди (ФОТО)

Низ објективот

СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК: „Најк“ му подари патики со македонското знаме на Енис Барди (ФОТО)

Познатиот светски бренд „Најк“ му подари специјален подарок на нашиот репрезентативец Енис Барди во пресрет на дуелот против Украина во второто коло на Европското првенство.

Македонскиот репрезентативец го ојбави подарокот на своето инстаграм „стори“, а на фотографијата се гледа уникатниот подарок – „ер форс уан“ патики со неговите иницијали и македонско знаме на патиките. Подарокот пристигнал со пораката: „на и надвор од теренот, ние навиваме за тебе“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.