Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ТОПЛЕС И НА 56 ГОДИНИ: Британската актерка Елизабет Харли стана хит на Инстаграм

Низ објективот

ТОПЛЕС И НА 56 ГОДИНИ: Британската актерка Елизабет Харли стана хит на Инстаграм

ТОПЛЕС И НА 56 ГОДИНИ: Британската актерка Елизабет Харли стана хит на Инстаграм

Кој вели дека не може да се фотографирате топлес на 56?! Тоа го докажа Елизабет Харли која на својот инстаграм профил објави фотка на која е скоро разголена. 

Британската актерка и манекенка позирала топлес, a градите делумно ги покрила со проѕирна наметка, носејќи само долен дел од костимот за капење.

Харли е позната дека често може да се види во такви изданија, најчесто во костими за капење.

Таа неодамна на обожавателите им ја откри тајната на својата вита линија – завидната фигура ја припишува на активниот начин на живот.

– „Како што стареете, потешко е да се задржи тежината ако не сте активни. Дури и чистењето дома може да согори многу калории“ – објаснила актерката.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.