Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЕМОТИВНА РАЗДЕЛБА: Стефан Ристовски со солзи и прегратка го испраќа Пандев (ФОТО)

Низ објективот

ЕМОТИВНА РАЗДЕЛБА: Стефан Ристовски со солзи и прегратка го испраќа Пандев (ФОТО)

ЕМОТИВНА РАЗДЕЛБА: Стефан Ристовски со солзи и прегратка го испраќа Пандев (ФОТО)

И по официјалната објава дека денешниот натпревар на македонската фудбалска репрезентација ќе биде последен за капителот Горан Пандев, односно тој за последен пат ќе го облече дресот на Македонија, емоциите кај навивачите и нашите фудбалери се големи.

Оваа вест посебно го трогна Стефан Ристовски, кој важи за еден од најприврзаните миленици на Пандев.

ФФМ на својот профил објави фотографија од емотивната средба, на која Ристовски не ги штедеше солзите и емоциите.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.