fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Од Малага до Ливерпул за само две минути (ВИДЕО)

Магазин

Од Малага до Ливерпул за само две минути (ВИДЕО)

Летот од Малага до Ливерпул трае околу три часа, но во ова прекрасно видео времето на летање е „скратено“ на само две минути.

Видеото од долгото патување ги прикажува убавините и разновидностите на Европа, видени од воздух.

Видео материјалот го направи Гери Финч, фотограф и ИТ менаџер, и тоа со неговиот мобилен телефон, низ прозорецот од авионот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.