fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ова се најубавите метро станици во светот (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Маркетинг

Ви препорачуваме

Ова се најубавите метро станици во светот (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ако мислите дека сите метро станици во светот изгледаат валкано и застрашувачки како што е случај со метро станиците какви што ги гледаме на американските филмови, се лажете. 

Некои станици на подземниот јавен транспорт изгледаат како неверојатни места кои го одземаат здивот.

Преполни со неверојатни мурали и светлосни проекции, а Бизнис Инсајдер прикажа некои од најубавите и најнеобичните станици.

Ова се некои од најубавите метро станици од Тајван до Русија.

133338860 133338861 133338862 133338863 133338865 133338859
<
>

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.