fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Оваа есен Скопје ќе замириса на хризантеми! (ФОТО)

Ви препорачуваме

Оваа есен Скопје ќе замириса на хризантеми! (ФОТО)

Најголемиот расадник на хризантеми и љубилици во Скопје популарниот „Супер гарден“ ја отвори есенската сезона за своите потрошувачи.

Хризантеми во сите бои и зимски љубичици кои во моментов се светски тренд, стануваат хит и во Скопје.

Еве можност да си го разубавите балконот или дворот со овие прекрасни цвеќиња кои ги има во сите бои. Од „Супер гарден“ велат дека целта им е да го разубават секој дом, а цвеќето да донесе позитивна енергија во градското сивило.

 

Сопственикот Игор Кузмановски додаде и дека намерно ја намалиле цената на хризантемите оти годинава посакал Скопје да замириса на хризантеми.

Можете да си порачате на тел. 071 366 039 или на тел. 078 341 313

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.