Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Познатиот професионален убиец на ТВ екраните стана модна икона

Занимливости

Познатиот професионален убиец на ТВ екраните стана модна икона

Ѕвездата од новата ТВ серија „Убиствената Ив“, исто толку фаталната ливерпулчанка Џоди Камер се претвори во вистинска модна икона, коментираат критичари за „Дејли Меил“.

Камер во серијата ја глуми Виланел – професионален убиец по кој трага британското МИ5. Серијата е заснована на неодамнешната серија романи „Шифра: Виланел“ на Лук Џенингс.

Камер е се уште млада, надежна британска глумица, но оваа улога ширум и ги отвора вратите на Холивуд, сметаат критичарите.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.