Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Принцот Хари за средбата со кралицата Елизабета: „Беше прекрасно да ја видам“

Магазин

Принцот Хари за средбата со кралицата Елизабета: „Беше прекрасно да ја видам“

Принцот Хари (37) и неговата сопруга Меган Маркл (40) првпат по повеќе од две години тајно ја посетија кралицата Елизабета Втора (95), а сега се познати некои детали од средбата.

Имено, принцот Хари го нарушил молкот за тајна средба со кралицата, а странски извори пишуваат дека принцот и Меган сега се поканети да се појават на балконот на Бакингемската палата на платинестиот јубилеј на кралицата.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Сепак, војводата и војвотката нема да имаат формална улога во прославата на јубилејот, но од нив се очекува да присуствуваат на други официјални настани.

По средбата со кралицата, принцот Хари рече:

-Беше прекрасно да ја видам – изјави тој.

Странски извори тврдат дека кралицата, се разбира, уживала во друштво на својот внук.

-Тој отсекогаш имал способност да ја насмее, и тоа ѝ се допаѓа кај него. Кога и да слушне дека Хари е на телефон, очите и светнуваат – јавува извор од Палатата.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.