fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ресторан им нуди храна на жените во столот на „Меџик Мајк“

Занимливости

Ресторан им нуди храна на жените во столот на „Меџик Мајк“

Американскиот ресторан „Сакс“ на неговите посетители и обожувателите на неделната ужина им нуди едно посебно искуство, наречено „Сир Сандејс“.

Всушост се работи за две различни искуства: за 50 долари добивате обично место, а за 65 ВИП. Двете карти вклучуваат храна, коктели и шоу незаборавно шоу, приредено од танчери на шипка и голи мажи кои ве служат.

Со други зборови, во овој ресторан ви се нуди искуство како во филмот „Меџик Мајк“, но за жал ги нема Чанинг Тејтум и Џо Мангањело, да се соблечат за вас.

Повеќето од момците кои работот во расторанот не се келнери, туку модели и глумци.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.