Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Роналдињо ни испрати видео порака – „Македонија, со среќа!“

Магазин

Роналдињо ни испрати видео порака – „Македонија, со среќа!“

Роналдињо ни испрати видео порака – „Македонија, со среќа!“

Кој би поверувал дека големата бразилска фудбалска легенда Роналдињо еден ден ќе навива за македонската фудбалска репрезентација?

Видео поздравот до македонците пристигна преку инстаграм профилот на Елиф Елмас, кој на своето „стори“ ја објави честитката до фановите на нашата репрезентација.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.