Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сѐ уште не знаете каде за Нова година ? Ова се најдобрите понуди во градот!

Ви препорачуваме

Сѐ уште не знаете каде за Нова година ? Ова се најдобрите понуди во градот!

Сѐ уште размислувате каде за новогодишната вечер? Меѓу многуте понуди во градот ние ги одбравме најдобрите и ви ги препорачуваме рестораните – Ексклузив и Александрија, како и кафе-бар на кејот на Вардар, Ало Ало.

Прославете ја Новата 2016 година – ЕКСКЛУЗИВНО, во еден од најлуксузните ресторани во Скопје – ресторан „ЕКСКЛУЗИВ“.

Наздравете со добро вино на богата трпеза, запејте на наша песна и заиграјте. Ресторанот нуди богато мени со квалитетна храна, неограничен пијалок, одлична услуга, удобност и прекрасната атмосфера. За музиката и музичкиот репертоар ќе се погрижат бендот Респекти, со кои ќе се слушаат најпознатите наши, балкански хитови.

Картите се пуштени во предпродажба по цена од 1649ден. Искористете го промотивниот период до 23-ти декември и добијте 20% попуст на менито за дочек на Стара нова година!

За повеќе информации јавете се на 075 811 369 или посетете го официјалниот фејсбук настан: https://www.facebook.com/events/939250866130899/

ekskluziv

Една од најатрактивните понуди за дочек на Новата година во Скопје е во новореновираниот ресторан Александрија (нас. Влае).

Квалитетен спој на музика, храна, неограничен пијалок и празничен амбиент се само дел од предностите кои ги нуди Ресторанот. Дојдете и почувствувајте ја прекрасната атмосфера, празничната магија и вечер исполнета со убави, весели и незаборавни моменти. За музичкиот репертоар се задолжени незаменливите Костадин Петрушев (Ѕвездите на Гранд) & Александар Лазаров (клавијатура) со најголемите балкански хитови на сите времиња.

Картите се пуштени во предпродажба по цена од 1549ден. Сите оние ќе го искористат промотивниот период до 23-ти декември, добиваат 20% попуст на менито за дочек на Стара нова година!

За повеќе информации јавете се на 078 710 951 или посетете го официјалниот фејсбук настан: https://www.facebook.com/events/524790931024254/

aleksandrija

Незаборавна забава за Новата година, со поглед на кејот на Вардар. Прославете во самиот центар на градот, во кафе-бар Ало Ало.

Лоциран во срцето на градот, кафе-бар Ало Ало ви ја ветува најубавата и највесела забава за која ќе се сеќавате долго.

Понудата вклучува неограничен пијалок, ладна даска, ордевери, канапеи, десерт, апетисани и ГРАТИС влез за втората вечер.

Музички репертоар: DJ – комерцијани хитови; Amigos Band – балкански хитови, а на полноќ трубачи.

Картите се пуштени во предпродажба по цена од 1399ден, до 23-ти декември. За повеќе информации јавете се на 075 811 369/078 710 951 или посетете го официјалниот фејсбук настан: https://www.facebook.com/events/748820565250014/

alo

Се надеваме Ви помогнавме во изборот и Ви посакуваме незаборавни новогодишни моменти!

* комерцијален текст

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.