Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Стаз Наир ново име во шестата сезона на „Игра на престолите“ (ФОТО+ВИДЕО)

Ви препорачуваме

Стаз Наир ново име во шестата сезона на „Игра на престолите“ (ФОТО+ВИДЕО)

Датумот 24 април е резервиран за стартот на шестата сезона на популарната серија „Игра на престолите“, а нејзините бројни обожаватели ширум светот со нетрпение чекаат да дознаат што ќе се случи со преживеаните ликови. 

Но, сега постои уште една многу добра причина поради која сите обожавателки на серијата уште повеќе ќе се радуваат на нејзиното продолжение. Таа причината се вика Стаз Наир.

Прекрасниот глумец, со темна коса и прекрасни зелени очи, ќе се појави во улогата на воин, што е и официјално потврдено. Засега се уште не се познати деталите, освен дека ова ќе биде прва голема улога на ова сексипилното момче.

133127558

Стаз, кој им руско и индиско потекло, се бави со манекенство и музика и многу сака да патува.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.