fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хорор снимка од надзорна камера го избезуми интернетот (ВИДЕО)

Видео

Хорор снимка од надзорна камера го избезуми интернетот (ВИДЕО)

Непишано правило за кое сите сме убедени е дека луѓето не можат да минуваат низ затворена врата или ѕидови. 

Меѓутоа, хорор снимка од надзорна камера во еден американски град прикажува маж со качулка на главата кој минува низ затворена врата во продавница како да е дух.

Тоа ја „избезуми“ и самата камера, на која во моментот кога мажот „минува низ вратата“ неколкупати се менува датумот на снимката меѓу 2016 и 2019 година, а и светлата почнаат да трепкаат.

Досега не се појави објаснување за случајот, а ни бездомникот кој спие на улица додека тоа се случува сигурно не би бил од помош.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.