Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ХИТ КАЈ ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ: Утрински напиток за слабеење и исфрлање на токсините

Ви препорачуваме

ХИТ КАЈ ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ: Утрински напиток за слабеење и исфрлање на токсините

ХИТ КАЈ ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ: Утрински напиток за слабеење и исфрлање на токсините

Одличен напиток за утринско будење на дигестивниот тракт, за исфрлање на токсините и за слабеење.

Потребни состојки:

200 ml топла вода
2 лажици природен јаболков оцет
сок од 1 лимон
малку рендан ѓумбир – околу 1 лажичка, може и во прав но помалце (1/2 лажичка)
1 лажичка ливадски мед

Начин на подготовка:

Измешајте ги сите состојки во чаша и испијте го напитокот на празен стомак наутро.

На здравје!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.