Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нова продавница за љубителите на часовници и накит – „The Watch Club Skopje” (ФОТО)

Ви препорачуваме

Нова продавница за љубителите на часовници и накит – „The Watch Club Skopje” (ФОТО)

Неодамна отвореното катче или како многумина што знаат да кажат клубот за часовници и накит „The Watch Club Skopje” отвори и е-продавница за најголемите љубители на овие модни детали.

Доколку сте еден од оние кои од дома не излегуваат без часовник на раката посетете го продажниот салон на „The Watch Club Skopje”, кој се наоѓа на плоштад Македонија, помеѓу рестораните Ла Тераца и Пелистер или кликнете тука за да го погледнете широкиот асортиман на часовници и накит кои може да ги купите онлајн.

Е-продавницата ви нуди плаќање со картичка или плаќање при достава на домашна адреса.

Во овој клуб со сигурност добивате брза испорака на нараќаниот производ, безбедно плаќање и сигурна заштита на вашите податоци при онлајн купувањето.

Одберете некои од брендовите како Lacoste, Olivia Burton, CLUSE, Hugo Boss, Esprit, Michael Kors, US Polo, Emporio Armani, VOGUE, Elixa и многу други.

Погледнете дел од фотосесијата со Антонија Локвенец и Дарко Петковски направена неодамна во хотел Парк.

Двајцата млади, урбани ликови и дадоа посебно убава, стилска нота и белег на најновата колекција на часовници од брендовите Hugo Boss, Lacoste, Olivia Burton и CLUSE, како и накитот од брендовите Elixa, US Polo и VOGUE.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.