fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Оваа недела Skopje City Mall слави 8 години!

Маркетинг

Ви препорачуваме

Оваа недела Skopje City Mall слави 8 години!

Време е за нова роденденска дружба, шопинг забава, многу награди проследени со супер атмосфера во Skopje City Mall за нивниот 8-ми роденден!

– „Дојдете и уживајте, ние ќе ви понудиме пријатно шопинг искуство, проследено со попусти како и шопинг ваучери кои ќе трае од 1-ви до 4-ти октомври.“ – велат организаторите.

Од безбедносни причини, велат од шопинг центарот, овој пат нема да се одржат големи настани, кои изминатите години го одбележуваа нивниот роденден.

Петок и сабота ќе ве забавуваат неколку домашни бендови, кои со сигурност ќе направат супер забава. Џинот и пантомимата се составен дел од нашата роденденска атмосфера. Дополнително во соработка со SIGMA доделуваме и 500,000 денари во ваучери кои ќе можат да се користат во нивната продавница во Скопје Сити Мол.

Заради безбедности причини и избегнувањето на големи гужви, овој пат шопинг ваучерите се распределени во четири дена, со што вкупно ќе бидат подарени вредносни ваучери во износ од 1.200.000 денари.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.