Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Актерската „крема“ на Холивуд во новиот филм на Вес Андерсон – „Asteroid City“ (ВИДЕО)

Видео

Актерската „крема“ на Холивуд во новиот филм на Вес Андерсон – „Asteroid City“ (ВИДЕО)

Објавен е првиот трејлер за долгоочекуваниот нов филм на режисерот Вес Андерсон, „Asteroid City“, кој добива голема популарност на Јутјуб.

Со позната актерска екипа, вклучувајќи ги Том Хенкс, Скарлет Јохансон и Лиев Шрајбер, приказната се одвива во измислен американски град околу 1955 година и ги следи приклучоците на таткото на 4 деца кои остануваат во градот кога им се расипува автомобилот.

Љубителите на филмовите на Андерсон воочиле дека овој филм е направен во неговиот препознатлив стил, што го потврдуваат и бројните коментари на Јутјуб.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.