fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА СПОРТСКА ОПРЕМА: Се отвора новата „Sport Reality” продавница во ГТЦ

Магазин

ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ НА СПОРТСКА ОПРЕМА: Се отвора новата „Sport Reality” продавница во ГТЦ

Sport Reality Ве поканува на 31.октомври (понеделник) заедно да го прославиме отворањето на првата продавница во Македонија, која се наоѓа во ГТЦ на приземје!

Малопродажниот ланец Sport Reality кој отсега ќе биде присутен и во нашата држава, ќе се претстави со нов простор од 200-м2 во кој ќе понуди широк асортиман обувки и гардероба во неколку спортски линии – за жени, мажи, тинејџери и деца.

Sport Reality го следи спортскиот и урбан стил на своите купувачи со намера да понуди идеален однос на цена и квалитет. За своите купувачи подготви богата понуда спортски обувки и гардероба од познатите светски брендови како Nike,adidas, Reebook, Converse, Lotto, Navigare, Sergio Tacchini,Ellesse, Diadora, Karrimor и други. На денот на отворањето ве очекуваат подарок изненадувања и 20% попуст на целиот асортиман!

post

Покрај одличните цени и вистинскиот тим кој ве очекува сигурни сме дека ќе пронајдете нешто за себе и вашите блиски.

По продавницата во Скопје, ќе продолжиме со развој на малопродажната мрежа и во другите градови низ Македонија.

1

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.