Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЌЕ СЕ ШОКИРАТЕ: Бритни Спирс позајмува телефони за да се јави – ѝ го прислушуваат телефонот

Занимливости

ЌЕ СЕ ШОКИРАТЕ: Бритни Спирс позајмува телефони за да се јави – ѝ го прислушуваат телефонот

ЌЕ СЕ ШОКИРАТЕ: Бритни Спирс позајмува телефони за да се јави – ѝ го прислушуваат телефонот

Иако звучи како сцена од некој филм, сепак Бритни Спирс изгледа дека е во големи проблеми. Имено, поранешниот менаџер на познатата пејачка тврди дека таа позајмувала телефони од други луѓе за да прави телефонски повици, затоа што наводно нејзиниот е прислушуван.

– „Се случувало да не се слушнеме со години, а потоа таа ќе се скриеше во орманот и ќе ми се јавеше од нечиј телефон“, рекол поранешниот менаџер за еден од американските таблоиди.

Менаџерот тврди дека пејачката не ја видел шест години. За американските медиуми рекол дека смета дека старателството на нејзиниот татко влијаело на нејзините размислувања.

„Откако ја спушти слушалката, повторно добив повик од тој број. Ми се јави лекар кој ми кажа дека му е неверојатно тоа што Бритни го позајмила токму неговиот телефон“, раскажал менаџерот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.