Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вил Смит платил 100 илјади долари за огномет во Њу Орлеанс (ВИДЕО)

Занимливости

Вил Смит платил 100 илјади долари за огномет во Њу Орлеанс (ВИДЕО)

Њу Орлеанс повторно имаше огномет за Денот на независноста благодарение на актерот Вил Смит.

Смит ќе ги подмири трошоците кои се околу 100 илјади долари за пиротехниката над реката Мисисипи, откако дознал дека градот не планира никакво шоу за прославата.

Њу Орлеанс го откажа огнометот претходната година поради пандемијата.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Вил Смит се наоѓа во Њу Орлеанс бидејќи таму го снима својот нов филм „Emancipation“.

 

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.