Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МАДОНА: „Мадам Х не го слуша вашето зло!“ (ФОТО)

Занимливости

МАДОНА: „Мадам Х не го слуша вашето зло!“ (ФОТО)

МАДОНА: „Мадам Х не го слуша вашето зло!“ (ФОТО)

Кралицата на поп музиката во ревијалниот дел на фестивалот имаше настап и отпеа две песни, за што заработи 2 милиони долари.

Но, нејзиниот настап од милиони на социјалните мрежи беше оценет како дебакл, со фалшеви кои ги коментираа и музичарите , како и гледачите на Евросонг.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Мадона реши да се огласи на Инстаграм по коментарите на нејзиното пеење. Таа објави фотографија во костумот од Тел Авив , со коментар ,,Мадам Х не слуша зло.”

 

 

View this post on Instagram

 

Madame ❌ Hears no Evil…………… #future #eurovision #madamex

A post shared by Madonna (@madonna) on

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.