Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Претседателот Стево и првата дама Бети ѝ посакаа успех на Тамара Тодевска (ФОТО)

Занимливости

Претседателот Стево и првата дама Бети ѝ посакаа успех на Тамара Тодевска (ФОТО)

Претседателот Стево и првата дама Бети ѝ посакаа успех на Тамара Тодевска (ФОТО)

И претседателот на Северна Македонија и посака среќа на Тамара Тодевска, пред вечерашниот настап во финалето на изборот на песна за Евровизија.

„Со Бети и’ посакавме успех на Tamara Todevska и нејзиниот тим во финалната вечер на Песна на Евровизија. Само напред девојко, земјата се гордее со твојот успех! Vote proudly #08 #proud #teamtamara #mkd 🇲🇰“ вака на својот Фејсбук профил и посака среќа на Тамара вечерва на Евровизија, претседателот на државата Стево Пендаровски.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.