Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОПРА ОДБИ ДА БИДЕ КРАЛСКА КУМА: „Со Хари и Меган сме само добри пријатели, ќе најдат друга кума“

Занимливости

ОПРА ОДБИ ДА БИДЕ КРАЛСКА КУМА: „Со Хари и Меган сме само добри пријатели, ќе најдат друга кума“

ОПРА ОДБИ ДА БИДЕ КРАЛСКА КУМА: „Со Хари и Меган сме само добри пријатели, ќе најдат друга кума“

Познатата водителка Опра Винфри направи светски скандал – одби да биде кума на ќерката на принц Хари и Меган Маркл. Со тоа, американската водителка го привлече вниманието на јавноста, па реши да сподели зашто не ја прифатила оваа навистина ретка понуда.

– „Јас сум само добра пријателка и сосетка, верувам дека ќе најдат некој помлад за таа улога.“ – објаснила Опра.

Во текот на интервјуто, Опра открила дека многу ѝ се допаѓа избраното име за девојчето и дека ќе им испрати специјален подарок на гордите родители за „Денот на таткото“.

Инаку, хит интервјуто што Опра го направи со Хари и Меган на почетокот на годината беше едно од најскандалозните и гледаните во нејзината кариера. Во меѓувреме, тие станаа родители по вторпат – покрај двегодишниот Арчи, сега ја добија и ќерката Лилибет Дијана Маунтбатен – Виндзор.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.