fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БОЖИЌЕН ПОДАРОК: Нетфликс достапен во Македонија!

Интернет

БОЖИЌЕН ПОДАРОК: Нетфликс достапен во Македонија!

Светски познатиот стриминг сервис Нетфликс реши да ги изненади своите фанови ширум светот со тоа што ги направи своите услуги достапни во преку 130 земји ширум светот, вклучувајќи ја и Македонија.

– „Денеска сте сведоци на раѓањето на новиот светски стриминг интернет сервис! Со отворањето на сервисот за корисниците ширум светот, од Сингапур до Санкт Петербург, Сан Франциско до Сао Паоло – цел свет ќе може да ужива во ексклузивната содржина која ја нуди Нетфликс.“ – изјави генералниот менаџер на Нетфликс, Рид Хастингс.

Цените за користење на овој сервис во Македонија почнуваат од 8 евра месечно, а постои и можност за надоградба доколку сакате да гледате екслузивни содржини и видео во ХД.

Исто така, како божиќен подарок, можете да го користите Нетфликс еден месец бесплатно! Регистрирајте се на www.netflix.com

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Интернет

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.