fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ТРЕНДСЕТЕРИ: Нов македонски веб сајт посветен на модата, гламурот и светскиот џет сет

Интернет

ТРЕНДСЕТЕРИ: Нов македонски веб сајт посветен на модата, гламурот и светскиот џет сет

Од денеска стартува со работа www.trendseteri.com, новиот македонски сајт посветен на гламурот, џет сетот како и новитетите во светот на модата, музиката и светските модни трендови.

Сајтот има за цел да ја едуцира македонската јавност што моментално е актуелно во светот на гламурот, високата мода, здравиот начин на исхрана и слично.

Со само еден клик ќе влезете во светот на трендсетерите.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Интернет

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.