fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

8-мо мартовско разгалување: Женски град во Скопје Сити Мол

Маркетинг

Промо

8-мо мартовско разгалување: Женски град во Скопје Сити Мол

Наближува 8-ми март, а со тоа и барањето инспирација за избор на нешто што би ги разгалило дамите близу нас. Сепак, вистинското прашање е што можеме да направиме за понежниот пол за Денот на жената, a истото да остане запаметено како уникатно искуство?

Скопје Сити Мол има идеја: Женски град, посветен само на дамите.

Од 5-ти до 8-ми март, Женскиот град ќе понуди различни содржини; вклучувајќи избор на козметика и козметички прoдукти со експертски совети за нивна употреба, здравствени совети и совети од областа на модата и предлози за убав изглед, како и интересни панел дискусии на различни теми, претставени од професионалци во своите области.

Дополнително, од молот најавуваат и интересни акции и попусти во повеќе продавници за време на саемските денови.

Zenski Grad - Skopje City Mall

Четири дена посветени само на дамите – е главната инспирација на Скопје Сити Мол, но она што ќе даде дополнителен печат на овој настан е ексклузивната можност за зачленување во Женскиот Клуб на молот, во кој сите членови би добивале интересни бенефиции и можности за забава и дружење.

Бидете присутни на “Женски Град”, станете член на “Женскиот клуб” и дозволете си 365 – дневно разгалување.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.