fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Адам Левин има рецепт за среќен брак

Сцена

Адам Левин има рецепт за среќен брак

Адам Левин жените ги привлекува како магнет, но знае и да ги задржи и тоа благодарејќи на едноставениот „трик“.

Популарниот пејач на групата Марон 5 во летото 2014 се ожени со Бехати Принсло, ангел на брендот Викторија Сикрет со која ужива во среќен брак.

Тајната на неговиот успех, Адам ја откри на победникот на 9-тото издание на шоуто „The Voice“, Џордан Смит.

Џордан неодамна ја побара својата девока и во заедничко интервју за People.com  познатиот Адам беше прашан, кој е рецетот за среќен брак.

– Јас ви честитам за влегувањет во брачниот живот. Слушај ја својата жена. Таа секогаш е во прво. Дури и кога не мислиш дека е во прво, потруди се да мисли дека е. Верувај ми.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.