Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„АФТЕРВОРК“ ВО ДЕЖАВУ: Во петок гостува балканската ѕвезда Саша Матиќ

МК Сцена

„АФТЕРВОРК“ ВО ДЕЖАВУ: Во петок гостува балканската ѕвезда Саша Матиќ

Продолжува вториот дел од незаборавнте „афтерворк“ забави во познатото скопско кафуле „Дежаву“, а честа прв да настапи во новата година ја има балканската ѕвезда Саша Матиќ.

Настапот на Матиќ е закажан за 03.03 (петок), со почеток во 16 часот.

Забавата ќе продолжи со диџеј Здравко.

Вашето присуство можете да го резервирате на телефоните 076/304-009 и 078/242-536.

Крстарењето продолжува!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.