fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Бијонсе го промовираше спотот за својот нов сингл (ВИДЕО)

Сцена

Бијонсе го промовираше спотот за својот нов сингл (ВИДЕО)

Откако ја немаше со месеци во јавноста, Бијонсе го искористи настапот на синоќешниот Супер Боул за да го промовира својот нов сингл „Formation“.

Паралелно со промоцијата на песната, на интернет се појави и спот за неа, кој предизвика воодушевување меѓу фановите на музичката дива.

Во спотот 34-годишната Бијонсе го покажа своето „затегнато“ тело, а многумина оценија дека таа изгледа „злобно“ како никогаш досега.

Во видеото, кое е инспирирано од Њу Орлеанс, се појавува и ќерката на Бијонсе, Блу Ајви.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.